KONST / Litografier / Färglitografi 12167377
nr 1216 7377
Camilla Fuchs
(f. 1976), Sverige
Färglitografi, 4 st, C Mill Fuchs. Signerad, numrerad 219/290, bladets mått: 33x43 cm, lösa blad
Camilla Fuchs, svensk bildkonstnär född 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:30:50
11/11 21:16:33